Napsali o nás

Článek na stránkách serveru ewita.cz

Clerex® pomůže zkvalitnit váš sexuální život

Jako ženy to máme dost těžké. Někdy na sex není chuť, jindy nás partner nedokáže dostatečně uspokojit, i když se snaží sebevíc. Máte problémy se sexem? Nedokáže si ho dostatečně užít? I vám může pomoci unikátní přípravek Clerex. Vytvořen byl speciálně pro všechny ženy, které potřebují zvýšit sexuální výkonnost. Jak funguje a proč by měl být i vaším „tajným“ společníkem?

Clerex® je konečně tady!!!

Clerex® je přípravek, který na trhu dlouho chyběl. Muži mají svou „zázračnou“ modrou pilulku, ale na ženy se dosud zapomínalo. Právě to je naštěstí díky Clerexu minulostí. Clerex® byl vytvořen z tohoto důvodu, aby nám ženám pomohl zažít potěšení a současně i zvýšit sexuální výkonnost.

Přírodní složení pomůže i vám

Clerex® je přípravek, jehož složení tvoří výhradně přírodní látky, a to ty, které pomáhají stimulovat sexuální touhu a také pomáhají k prokrvení pochvy. Právě díky tomu může i váš sex být plný krásných prožitků.

Ve složení přípravku se nachází tyto přírodní látky:

http://www.ewita.cz/clerex-pomuze-zkvalitnit-vas-sexualni-zivot/

Článek na stránkách doktoronline.cz

Jak na zvýšení libida a vitality

Nejvíce úspěšné a přitažlivé se ženy cítí okolo 35. roku, kdy podle mnoha studií nastává vrchol libida. Neuspokojivý intimní život trápí mnoho žen, ale ne všechny vyhledají sexuologa. Ženy neumějí partnerovi říci, aby sex probíhal „jinak", některé jsou zase přesvědčené, že neposkytují muži dokonalou rozkoš.

Snížené libido neboli hypoaktivní porucha není ženským rozmarem, ale přímou lékařskou diagnózou. Při diagnostikované hypoaktivní poruše nebývá problém v sexuálních partiích, ale většinou v mysli. Mozek totiž stojí na pozadí až 40 % sexuálních poruch. Stačí neshody s partnerem, dusná rodinná atmosféra a chuť k milostných hrátkám je pryč.. Ženskou sexuální aktivitu ovlivňuje mnoho faktorů - počínaje biologickým věkem, hormonálními změnami v období mateřství až pojednotlivé fáze menstruačního cyklu či obyčejný spánkový deficit a vyčerpání..

K sexuologovi občas přijdou ženy, od nichž muž žádá neobvyklé sexuální praktiky, sex ve třech nebo chce, aby se na jejich intimní styk díval ještě někdo další. V sexu platí jedno - je dovoleno jen to, co se líbí oběma. Žena by se neměla nechat vydírat, i kdyby partner vyhrožoval čímkoli. Za nevšedními požadavky partnera se mohou skrývat snahy o oživení sexuálního stereotypu. Možná by pomohla změna při milování nebo jiný den vyhrazený pro intimitu.

Nemalou měrou se na nechuti k sexu podílejí i neshody ohledně frekvence styků, kdy náruživý a kompromisu neschopný partner neustále naléhá. Efekt je opačný, odpor k milostným hrám jen narůstá. Rozdílné nároky na frekvenci milování bývají ve vztazích spíše pravidlem než výjimkou. Zásadní potíže nastávají tehdy, pokládá-li to jeden z partnerů za nepřekonatelný odpor. V období snížené chuti na sex by měl četnost styků vždy regulovat partner s nižšími nároky. Pokuste se uvědomit si, kdy se vaše touha vytratila. Četnost a kvalita milování bývá v dlouhodobých partnerských svazcích odrazem hlubších neshod. Vleklé spory navíc postelové radovánky nevyřeší. Pokuste se o otevřenou komunikaci s partnerem, společně vyhledejte odborníka, který vám pomůže situaci řešit s potřebným nadhledem.

Ideálním řešením jsou doplňky stravy, které obsahují afrodiziaka, vitamíny a látky na zvýšení vitality. Popíšeme si přípravek Clerex® pro ženy. Obsahuje 7 přírodních látek, které jsou přesně nakombinované pro maximální účinek v těle ženy. Pomáhá stabilizovat hormony při menstruačním cyklu či klimakteriu, prokrvuje pohlavní orgány a tím urychluje orgasmus i citlivost, navozuje pocit pohody a v neposlední řadě zvyšuje vitalitu. Začíná působit již poměrně rychle přibližně po 30min. a užívá se před plánovanou sexuální aktivitou. Výhoda Clerexuje, že se neužívá denně, ale pouze před aktem. Obsahuje mimo jiné i extrakt Piperinu což je látka,která dokonce zvyšuje účinnost přípravku a vstřebatelnost do organismu. Clerex® je český výrobek od firmy Nutri Czech a vyrábí se ve dvou variantách pro muže i pro ženy s rozdílným složením.

Objednat můžete www.clerex.eu nebo lze zakoupit v lékárnách.

Hormony a léky

Ztráta libida mívá i fyzické příčiny, jakými jsou například diabetes, hormonální poruchy nebo dysfunkce některých orgánů, zejména štítné žlázy a nadledvin. Sexualitu též ovlivňují některé léky, například antidepresiva, ale i antikoncepce.

Mezi značně nepříjemné sexuální poruchy patří vaginismus - silné sevření poševního vchodu zabraňující proniknutí. Pokusy o fyzické sblížení jsou v takovém případě nepříjemné, bolestivé. Hlavním sídlem obtíží nejsou intimní partie, ale psychika. Pomoc obvykle spočívá v psychoterapii. Nejčastějšími příčinami bolestivého milování však bývá suchost poševní sliznice a vaginální infekce nejrůznějšího původu, zejména kvasinkového. Za nelibými pocity při styku mohou stát i hormonální změny kolem klimakteria a psychické bloky, za nimiž se ukrývá strach z otěhotnění, změna postavy (po porodu, kdy se žena cítí ošklivá), dřívější sexuální zkušenost. Bolestivé podráždění pochvy působí i některé antikoncepční prostředky - kondomy, gely, pěny a krémy. I příliš hluboké pronikání mívá někdy za následek drobná mikrotraumata - bolestivé trhlinky a pohmoždění měkkých tkání.

V krvi by vám mělo kolovat dostatečné množství testosteronu. Žena si moc neužije ani při vysoké hladině prolaktinu, který nestoupne jen při kojení, ale i pod vlivem dlouhodobého stresu. Jeho hodnota se zjišťuje z krve a chyba se dá lehce léčit. Orgasmus bývá v nedohlednu i při chronických zánětech pohlavních orgánů nebo po gynekologických operacích. Také inkontinence je příčinou ztráty zájmu o sex.

Ztracený orgasmus

Mechanismus ženského orgasmu je složitější než mužů. Zatímco u mužů se stupňující se vzrušení z větší části završí extází, u žen to dopadá jinak. I žena zpočátku pociťuje vzrušení, které narůstá, ale většinou přejde do stavu vyrovnání. Ten může, ale nemusí přejít až k orgasmu. Každá žena je jinak nastavená. Některé ženy neprožívají vaginální orgasmus, ale jen klitoridální, ale stydí se během soulože pomoci si drážděním klitorisu. Asi pět procent žen orgasmus nikdy neprožije, dokonce ani při přímém dráždění klitorisu. Při pohlavním styku vnímají příjemné vzrušení, které však nikdy neskončí extází. Asi čtvrtina žen orgasmus prožívá při každém sexu automaticky, dokonce si ho při pohlavním aktu vychutnávají i několikrát po sobě. Průměrná délka orgasmu se pohybuje v rozmezí 15 až 50 vteřin. Rozdílně můžeme prožívat vyvrcholení při pronikání či při dráždění zevních erotogenních zón. Žádný typ orgasmu není méněcenný.

Mužům dnes mnohem více záleží na tom, aby se jejich partnerky těšily na společné radovánky. Jenže i přílišná snaha o to, aby partnerku pokaždé uspokojili, může způsobit problémy. Vyvrcholení není přece cílem milování. Pokud v to věříte, pak si sex těžko užijete. Když ženě nevadí, že slast zažije jen sporadicky, a styk je pro ni i tak příjemný, není třeba to řešit žádnými novinkami v sexuálním životě. Na místě nejsou ani výčitky.

Sex jako nemoc

Sexuální závislost u žen se nazývá nymfomanie, u mužů satyriáza. Pod nymfomankou si často představujeme ženu, která ráda střídá partnery nebo je převyšuje sexuálním apetitem. Takové chování ale nemusí být ještě chorobné. Pokud jde o sexualitu, žádné normy nestanoví, co je normální. Závislost na sexu lékaři neposuzují podle frekvence sexuálního styku, ale podle míry uspokojení.

Sexuální život nymfomanky je v podstatě jedna velká frustrace. Zoufale touží po ukojení, ale nemůže ho dosáhnout a obviňuje z toho konkrétního muže. Neustále vyhledává nové partnery. Doufá, že ten příští jí už konečně poskytne vnitřní uspokojení. Nymfomanka k sexu využívá každou příležitost. Při nedostatku sexu se u ní projeví abstinenční příznaky - ne tak výrazně jako u alkoholiků nebo narkomanů. Místo pocení či třesu rukou se projevují nervozitou. Na rozdíl od jiných závislostí se hypersexualita nedá vysvětlit biologicky. Je to psychický problém. Člověk závislý na sexu se nemiluje proto, že si to žádá jeho tělo. Potřebuje to jeho psychika. Lékaři dokáží nymfomanii poměrně dobře stabilizovat. Většinou není třeba předepisovat léky, stačí vhodná psychoterapie. Může se stát, že sexem posedlý člověk má i vyšší hladinu pohlavních hormonů. V takovém případě se začne s hormonální léčbou a později se přikročí k psychoterapii. Pokud nic nezabere, lze sexuální potřebu utlumit přípravky na bázi antiandrogenů. Tyto léky nejenže sníží celkovou sexualitu, ale také ovlivňují plodnost. Léky se předepisují tehdy, kdy nymfomanka svým chováním začne ohrožovat okolí. Tato léčba je drahá a výsledky jsou nejisté. Lékař nemůže ani zjistit, zda pacientka lék užívá. Pak přichází na řadu chirurgické řešení. Operace spočívá v odstranění pohlavních žláz, které produkují sexuální hormony, tedy varlat u mužů.Odstranění vaječníků u žen nebývá nutné. Se sexuálním násilím se u nymfomanek nesetkáváme. Ta ohrožuje okolí tím, že střídá partnery a může tak šířit pohlavní nemoci.

Žádný sex

Tři procenta světové populace nemají prokazatelně zájem o sex. Někteří si pojem asexualita spojují s frigiditou, což je označení pro sexuální chlad. Asexuál není impotentní, po fyzické stránce je u něj vše v pořádku. Asexuál může, ale nechce. Sex v jeho životě prostě nehraje roli. Příčiny asexuality mohou být různé. Sex je nám prezentován zejména z pudové stránky a jeho role je často přeceňována. Emocionální stránka zůstává v pozadí, což může způsobit odmítání sexu. Také nesmíme zapomínat na strach z pohlavně přenosných chorob. I ten může narušit intimní život a vést k asexualitě. Asexuálem se člověk může také narodit. Nezájem o sex není choroba. Může však způsobovat potíže v partnerských svazcích.

autor: - rek -

http://www.doktoronline.cz/clanek/1485-Jak-na-zvyseni-libida-a-vitality.html

Článek na stránkách serveru faceman.cz

Clerex® pro vás i pro něj a zažijete rozkoš!

Sex je tu od toho, abychom mohli prožívat úžasné chvíle plné intimity a pocítit rozkoš. Někdy tomu tak není, což může v partnerském vztahu vyvolat rozpory a dovést ho do konce. Máte problémy s prožitkem? Chtěla byste opět zažít vyvrcholení? Předstíráte vzrušení jen proto, aby váš partner nebyl zklamaný? Přestaňte s tím. Pokud vsadíte na Clerex® užijete si sex naplno!

Co je Clerex?

Clerex® je unikátní přípravek, který pomáhá ženám i mužům zažít maximální rozkoš a sexuální vzrušení. Jedná se o přípravek s čistě přírodním složením, který podporuje sexuální výkonnost rychle a kdykoliv budete potřebovat.

Ve složení přípravku se nachází jedinečná kombinace látek

Složení přípravku Clerex® je čistě přírodní. V obsahu se nachází látky, které pomáhají optimálnímu prokrvení tkání i orgánů, a to včetně pohlavních. Jak známo – pokud je sliznice či pokožka dobře prokrvena, lépe přijímá vnější podněty. Právě díky tomu dochází ke zvýšení prožitku sexuálního styku. Clerex® obsahuje i přírodní afrodiziaka, která pomáhají ke zvýšení sexuální touhy. Jeho složení podporuje i fyzickou aktivitu, což vede k větší výkonnosti při samotném aktu. Zároveň obsahuje i látky, které mají vliv na psychickou pohodu a pomáhají odbourávat stres.

Přípravek Clerex® existuje v provedení pro ženy a muže. Vyrábí ho česká společnost Nutri Czech a koupit ho můžete na www.clerex.eu. 1 balení obsahuje 10 tobolek.

Stačí jen 2 kapsle

Aby Clerex® působil, nemusíte ho užívat pravidelně. Je doporučeno užít 2 kapsle cca 60 minut před sexuálním stykem a zapít sklenicí vody. Že je 60 minut moc? Nenechte se mýlit – tento čas můžete plně využít k vášnivé předehře!

http://www.faceman.cz/clerex-pro-vas-i-pro-nej-a-zazijete-rozkos/

Článek na stránkách serveru doktroronline.cz

Muži se bojí selhání

Více než 70 procent českých mužů vykazuje spokojenost se svým intimním životem. Pohlavní styk mají průměrně dva až třikrát týdně. Spokojenost žen naopak ve srovnání s minulými lety výrazně poklesla. Avšak možná právě proto, že muži mají obvykle větší chuť na sex než ženy, trápí je poruchy v této oblasti mnohem více než ženy.

Strach ze selhání

Není to zas tak dlouho, co se muži přestali zajímat jen o své uspokojení. Náhle se zabývají nebo jsou nuceni se zabývat i všemi ostatními věcmi, které souvisejí se sexem. Tedy velikostí penisu, předčasnou ejakulací, uspokojením ženy nebo obavou, aby nebyl partnerčin orgasmus jen předstíraný. Velký vliv na správné fungování mužského těla má samozřejmě také únava, přepracování a stres.

Již od 30. roku dochází u člověka k mírnému, ale trvalému úbytku hormonů a též k poklesu výkonnosti. Určitě si to uvědomí mnohý čtyřicátník a takřka každý padesátník. Přesto však věk sám není důvodem vzdát se pohlavního života. Důležitější je, že k poklesu schopnosti erekce vede řada chorob.

Nemoci a sex

Nepřítelem sexuálních radovánek bývají cévní onemocnění, vysoký tlak, cukrovka, vysoká hladina cholesterolu. Všechny tyto nemoci působí na změny jemných cév, jimiž proudí krev do topořivých tělísek, bez nichž to prostě nejde.

Problémy mohou způsobit také hormonální změny – nedostatek mužského pohlavního hormonu testosteronu, který má vliv na sílu sexuální touhy. Mladí muži tento problém skoro neznají, ale starší pánové se s ním setkávají běžně. Testosteron v kapslích nebo injekcích přitom lékař naordinuje po jednoduchém vyšetření.

Nejvážnějším faktorem, a na tom se shodují všichni odborníci, je ale špatný životní styl. Ať už jde o nevhodné stravovací návyky, permanentní stres, kouření či užívání drog nebo i věci málo hmatatelné. Například když partneři nerozvíjejí svůj vztah nebo neposkytují tomu druhému důvěru a lásku.

Další možnou zradou je onemocnění prostaty a záněty močových cest, které jej doprovázejí. Navzdory obecnému povědomí se to týká i mladších ročníků. Záněty se ale dají léčit pomocí antibiotik a problémy jsou potom jenom krátkodobé. Důvod, kvůli kterému rovněž klesá zájem mužů o sexuální život, je bolestivost, i když s erekcí samotnou problém není. Může za ni porucha nervů, hlavně po operacích nebo zlomeninách pánve.

Mluvit a mluvit...

Pokud má partner nějaký problém, musíte mu pomoci vy sama. Reagovat povzbudivě, nic nevyčítat a pokud to jde, využít své šikovnosti a mazlením dojít k uspokojení.

K rozhovorům se určitě nehodí večerní ložnice plná emocí. Velkým balvanem jsou konflikty, které jsme dlouho odkládali k ledu, místo abychom je řešili. Naopak krátká a konstruktivní „výměna názorů“, může mít na některé muže pozitivní vliv. Po vleklých, nic neřešících hádkách, kdy je doma „hustá atmosféra“, nemůžeme očekávat vášnivou noc.

Sex, datle a chřest

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout problémům s erekcí, je pravidelný sex. V takovém případě všechno funguje, jak má. Tvoří se dostatek spermií a důležitý orgán pracuje na plný výkon.

Večeří pro skutečného muže nemusí být právě kus masa. Někdy se výsledky dostaví po mlsání ořechů. Na potenci mají příznivý vliv i ořechy s medem nebo mandle, které se na zvýšení potence užívají v Číně. Podobné účinky mají také plody s vysokým obsahem vitaminu A a K, tedy například avokádo. Kokos zase zvyšuje množství spermií a datle zlepšují jejich kvalitu. Chřest, který obsahuje hodně fosforu, vápníku a draslíku, zase pomáhá udržet potenci i při onemocnění prostaty.

Lék nebo doplněk stravy ?

Většina preparátů podporujících mužnost je na lékařský předpis. Léky na erekci může předepsat každý lékař, nejen specialista, ale návštěva v ordinaci je nutná. To proto, že jenom v některých případech je příčina poruchy evidentní. Téměř 80 procent poruch má organický původ, a lékař proto musí vyloučit často skrytá závažná onemocnění, jejichž prvním příznakem porucha erekce může být. Nevýhoda léčiv je v nežádoucích účincích (bolest hlavy, bušení srdce, zvýšení krevního tlaku aj.), proto jsou vhodná pouze pro pacienty, kteří netrpí žádným kardiovaskulárním onemocněním. Alternativním řešením je doplňek stravy clerex), který je dnes na vysoké úrovni a jsou určené k podpoře a prevenci erektilní dysfunkce.

Doplněk stravy Clerex® obsahuje výhradně přírodních extrakty a kombinací látek působí na NO kaskádu obdobně jako léky na podporu erekce. Účinnost přírodních látek prošla mnoha studiemi. Obsahuje mimo jiné i látku Piperin 30mg, který je dnes používán v nejlepších zahraničních přípravcích. Clerex® se užívá stejně jako léčiva půl hodiny až hodinu před plánovanou sexuální aktivitou zapitím dostatečného množství vody. Vhodný pro všechny muže,ale i pro ty, kteří mají zdravotní omezení a nemohou užívat léčiva (viagra, cialis aj.). Nemá nežádoucí účinky a lze užívat i opakovaně.

http://www.doktoronline.cz/clanek/110-Muzi-se-boji-selhani.html

Článek na stránkách serveru zenuska.cz

3 zaručené tipy, jak zažít rozkoš!

Máte problémy v sexuálním životě? Přestaňte se trápit a začněte je řešit. Přinášíme vám hned 3 zaručené tipy, jak oživíte vás sexuální život a opět si vychutnáte maximální rozkoš!

1. Sex musí mít styl

Aby byl požitek ze sexu intenzivní, musí mít sex styl. Velkou roli hraje atmosféra místa. Pohrajte si proto s výzdobou ložnice či jiného místa, kde si budete se svým partnerem užívat. Hodně dokáže udělat například osvětlení. Světlo by mělo být tlumené a nejlépe červené, protože červená barva jak známo navozuje pocit vzrušení a podporuje k výkonu. Jak intimní osvětlení vytvořit? Úplně jednoduše – přes lampičku stačí přehodit průsvitnou červenou látku. Chybět by neměly ani svíčky. Jejich světlo navíc přidává na kráse. Nezapomeňte ani na vůni – pokoj by měl vonět po vanilce či skořici.

2. Pomozte si afrodiziaky

Chcete-li navodit maximální vzrušení, využijte afrodiziaka. Pomoc najdete v přírodě – existuje celá řada potravin s afrodiziakálními účinky, ze kterých můžete připravit třeba super večeři. Mezi tyto potraviny patří: ořechy, chřest, mořské plody, ryby, ústřice, fíky aj. Pomoci vám může také alkohol – dejte si ale pozor, aby ho nebylo příliš.

3. Přípravky ano!

Někdy se může stát, že i přes veškerou snahu nebude prožitek ze sexuálního styku takový, jaký byste si přála. Na vině totiž může být i vaše psychické rozpoložení, hormony či zdravotní stav. Tyto faktory lze také snadno ovlivnit. Pomůže k tomu například přípravek Clerex, který obsahuje látky pozitivně působící na lidský organismus. Jsou to látky, které pomáhají zvýšit sexuální touhu a současně i sexuální prožitek. Přípravek vyrábí česká firma Nutri Czech ve variantě pro ženy i pro muže. Více se o přípravku dozvíte na www.clerex.eu.

http://www.zenusky.cz/3-zarucene-tipy-jak-zazit-rozkos/

© 2015 Nutri Czech. Všechna práva vyhrazena.